Бучацька ратуша, якій немає аналогів, увійшла в п’ятірку найкрасивіших архітектурних пам’яток Західної України (фото) - Спец проект rezonans

Відомий туристичний портал «Відкривай Україну» вніс Бучацьку ратушу в п’ятірку найкрасивіших архітектурних пам’яток Західної України. Тернопільська перлина посіла п’яту сходинку. Серед лідерів, які радять відвідати експерти, є ратуші: 1. Львова.

Об этом сообщает Роспрес

2. Чернівець. 3. Дрогобича.

4. Снятина. 5. Бучача.

До слова, Бучацька ратуша в стилі рококо зведена у 1751 році завдяки активній фінансовій підтримці графа Миколая Потоцького. Збудували її на головній Ринковій площі всього за один рік. Ратуша в Бучачі — творіння двох талановитих майстрів: Бернарда Меретина, який відав безпосередньо її спорудженням, і Іоганна Георга Пінзеля, що займався зовнішнім оздобленням будівлі. Бучацька ратуша за скульптурним оздобленням та органічним синтезом мистецтв не має аналогів в архітектурі України XVIII століття.Джерело статті: “https://rezonans.info/obshestvo/buchacka_ratusha_yakij_nemae_analogiv_uvijshla_v_pyatirku_najkrasivishih_arhitekturnih_pamyatok_zahidno_ukrani_foto”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя