Петиції до міської ради: недбалість перевізників та «дитячі» кошти

Петиції до міської ради: недбалість перевізників та «дитячі» кошти

У рамках нашої постійної рубрики «Аналіз сьогодення», ми проаналізували, чим найбільше стурбовані житомиряни. Об этом сообщает womensnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Куди ідуть наші кошти?»

Від кінця вересня Лідія Лиманець пропонує містянам підтримати ідею звернення батьків дітей до керівництва дитячих садочків м. Житомира з метою забезпечення прозорості фінансування закладів, зобов’язавши керівників садочків відкрито і офіційно звертатись до батьків у пошуках матеріально-фінансової допомоги, а саме: шляхом оприлюднення інформації про потреби на сайтах закладів, інформаційних стендах для батьків або ж на відкритій платформі OpenSchool, сторінках у соціальних мережах (разом з документами, які підтверджують необхідність дофінансування).

«Химерний» 8 маршрут

Петиції всього лише 3 дні з моменту її публікації, а ми вже бачимо більше половини, необхідних для розгляду і вирішення питання підписів. Проте, в чому «криється» цілковита суть проблеми, оскільки ініціатор – Оксана Поліщук, вказує лише те, що водії не дотримується графіку маршруту і обслуговуються в автопарку, котрий перебуває в незадовільному стані.

Відтермінуємо опалювальний сезон?

Валерія Савченко пропонує комунальним службам розпочати опалювальний сезон не 10 жовтня ( за умови, якщо температура повітря в домівках є прийнятною до комфортної – авт.) Свою пропозицію пані Валерія аргументує бажанням економії державних опалювальних ресурсів, а найголовніше – бажанням зменшити містянам загальну вартість оплати комунальних послуг.

Ірина ХоцькаДжерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/petitsiyi-do-miskoyi-radi-nedbalist-pereviznikiv-ta-dityachi-koshti-10948935.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя